Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Summary
ps: لنډیز

en: Time
ps: وخت

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ
