Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Action
ro: Acțiune

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Summary
ro: Sumar

en: Time
ro: Ora

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Duration
ro: Durată

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Balance
ro: Sold

en: Changed
ro: Schimbat
