Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Summary
te: సారాశం

en: Time
te: సమయం

en: Total
te: మొత్తం

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Duration
te: నిడివి

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: Reason
te: కారణం

en: All users
te: అందరు వాడుకరులు
