Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Balance
ug: بالانس
