Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Summary
bg: Обзор

en: Time
bg: Време

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Year
bg: Година

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Filter
bg: Филтър

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Duration
bg: Период

en: Authored on
bg: Написано на

en: Reason
bg: Причина

en: Enter
bg: Въведи
