Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Time
cy: Amser

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Active
cy: Gweithredol

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
