Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Year
eo: Jaro

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Authored on
eo: Verkita je
