Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Time
fi: Aika

en: Total
fi: Yhteensä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: Year
fi: Vuosi

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Duration
fi: Kesto

en: Authored on
fi: Luotu

en: Accept
fi: Hyväksy

en: Balance
fi: Saldo

en: Changed
fi: Muuttunut

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät

en: Enter
fi: Syötä
