Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Time
gu: સમય

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Year
gu: વર્ષ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Changed
gu: બદલ્યું
