Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Year
ne: वर्ष

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
