Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Time
nl: Tijd

en: Total
nl: Totaal

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Year
nl: Jaar

en: Custom
nl: Aangepast

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Accept
nl: Accepteren

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Balance
nl: Balans

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Reason
nl: Reden

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Enter
nl: Invoeren

en: In Progress
nl: In behandeling
