Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Active
nn: Aktiv

en: Year
nn: År

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Authored on
nn: Skrive
