Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Summary
oc: Resumit

en: Time
oc: Ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: Year
oc: Annada

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Duration
oc: Durada

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Accept
oc: Acceptar

en: Changed
oc: Modificat

en: Reason
oc: Rason
