Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Time
sk: Čas

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Year
sk: Rok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Duration
sk: Trvanie

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Balance
sk: Zostatok

en: Changed
sk: Zmenené

en: Reason
sk: Dôvod

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: Enter
sk: Vstup
