Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Time
sr: Време

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Year
sr: Година

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Changed
sr: Промењен
