Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Delete
mn: Ыраары

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Edit
mn: Өскертири

en: User
mn: Ажыглакчы

en: Year
mn: Чыл

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Month
mn: Ай

en: Day
mn: Хүн

en: Authored on
mn: Бижээн
