Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Summary
uk: Резюме

en: Time
uk: Час

en: Total
uk: Всього

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Active
uk: Активно

en: Year
uk: Рік

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Duration
uk: Тривалість

en: Authored on
uk: Створено

en: Accept
uk: Прийняти

en: Start Time
uk: Час початку

en: Balance
uk: Баланс

en: Changed
uk: Змінено

en: Reason
uk: Підстава

en: All users
uk: Усі користувачі

en: Enter
uk: Введення

en: Reject
uk: Відмовити

en: In Progress
uk: Виконується

en: Duration (Seconds)
uk: Тривалість (секунди)
