Labor time tracker (1.0.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Time
ur: وقت

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Filter
ur: فلٹر

en: Authored on
ur: تصنیف بر
