Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Time
os: Афон
