Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Time
sq: Ora

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Authored on
sq: Krijuar më
