Laces (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Search
te: వెతుకు

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
