Laces (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: n/a
ast: n/d
