Laces (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Home
sk: Domov

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: n/a
sk: nie je

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Subscribe to @title
sk: Prihlásiť sa na odber @title

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time
