Laces (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Search
gl: Buscar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: n/a
gl: n/d

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Subscribe to @title
gl: Subscribirse a @title

en: By @author @time ago
gl: Por @author fai @time
