Laces (1.0.0-beta6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Search
cy: Chwilio

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Site name
cy: Enw'r safle

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
