Laces (1.0.0-beta7) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: n/a
hu: n. a.

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Subscribe to @title
hu: Feliratkozás a következőre: @title

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
hu: Hiba történt a média előnézete közben. Javasolt kimásolni az összes nem mentett munkát erről az oldalról, majd újra kell tölteni ezt az oldalt.
