Laces (1.1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: n/a
ca: n/d

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Subscribe to @title
ca: Subscriu-te a @title

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: By @author @time ago
ca: Per @author fa @time
