Laces (1.1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Search
jv: Goléki

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Text Formats
jv: Format tèks
