Laces (1.2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: n/a
be: [няма]

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
