Laces (1.3.0-rc1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Tabs
sv: Flikar

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Subscribe to @title
sv: Prenumerera på @title

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: By @author @time ago
sv: Av @author @time sedan

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
sv: Ett fel uppstod när du försökte förhandsgranska media. Spara ditt arbete och ladda om den här sidan.
