Laces (1.3.0-rc2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: n/a
az: yox

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Subscribe to @title
az: @title abunə olun

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Last page
az: Son səhifə

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: By @author @time ago
az: @author @time əvvəl
