Laces (1.3.0-rc2) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: n/a
uk: н/д

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Subscribe to @title
uk: Підписка на @title

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Page @items.current
uk: Сторінка @items.current

en: By @author @time ago
uk: Створено @author @time тому

en: An error occurred while trying to preview the media. Please save your work and reload this page.
uk: Під час формування попереднього перегляду для медіа сталася помилка. Просимо зберегти вашу роботу та перевантажити сторінку.
