Laces (1.3.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
