Laces (1.3.3) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: n/a
el: δ/υ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: By @author @time ago
el: Από @author πριν @time
