Laces (1.3.3) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Tabs
ro: Taburi

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Subscribe to @title
ro: Abonează-te la @title

en: Text Formats
ro: Formate pentru text

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină

en: Page @items.current
ro: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
ro: De @author cu @time în urmă
