Laces (1.4.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: n/a
et: puudub

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Subscribe to @title
et: Asu @title jälgima

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi
