Laces (1.4.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Text Formats
th: รูปแบบข้อความ

en: First page
th: หน้าแรก
