Laces (1.3.0-rc1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current
