Laces (2.2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
