Laces Base (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Comments
ja: コメント

en: Tags
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: Layout
ja: レイアウト

en: Viewport Sizing
ja: ビューポートのサイズ設定
