Laces Base (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Layout
is: Útlit
