Laces Base (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Image
el: Εικόνα

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: About
el: Περί

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
