Laces Base (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Teaser
sv: Ingress

en: About
sv: Om

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll

en: Full page
sv: Hela sidan
