Laces Base (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: Tags
vi: Thẻ

en: Image
vi: Ảnh

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Layout
vi: Bố cục

en: About
vi: Giới thiệu

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ
