Laces Base (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Comments
fr: Commentaires

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Teaser
fr: Accroche

en: Layout
fr: Mise en page

en: About
fr: À propos

en: Full content
fr: Contenu complet

en: Full page
fr: Pleine page

en: Viewport Sizing
fr: Dimensionnement de la fenêtre d'affichage
