Laces Base (1.0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Image
ro: Imagine

en: Layout
ro: Prezentare

en: About
ro: Despre

en: Full content
ro: Întregul conținut

en: Viewport Sizing
ro: Redimensionare Viewport
