Laces Base (1.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Teaser
tr: Özet

en: Layout
tr: Yerleşim

en: About
tr: Hakkında

en: Full content
tr: Tüm içerik
