Laces Base (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Teaser
ca: Resum

en: Layout
ca: Disposició

en: About
ca: Detalls

en: Full content
ca: Contingut sencer
