Laces Base (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Comments
it: Commenti

en: Tags
it: Etichette

en: Image
it: Immagine

en: Teaser
it: Anteprima

en: About
it: Informazioni

en: Full content
it: Contenuto completo
