Laces Base (1.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: About
km: អំពី

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
